2 кафета - 30 лева

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 16.12.2007
Местоположение: Варна

Мнение от drmirchev » 07 Юни 2008, 7:04

titto написа:
hemicharger написа:Що бре....плащаш 30 лв. за кафетата ама им слагаш разхлабително....и гледаш саир после :mhihi:
Еб.хти колко рициново щях да им сложа в кафенцето.....! :twisted: :twisted: :twisted:


Има и едно прахообразно на сметанка мяза(адски мощно) но него май го дават само с бележка.Пробвал съм от него за майтапа преди години трябва да си призная че 10м до кенефа ми се сториха като варна - софия. Полицаите щяха да се поизпонасерат яката :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1514
Регистриран на: 5.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: всичко на колела
Детайли за колата: E38 IAL 07.2001

Мнение от hemicharger » 07 Юни 2008, 11:11

Знам го това прахообразното....навремето отиваме с бандата на някакъв купон и там едни пички...да си е..е майката...само че имаше и мъже с тях......сложихме на мъжете по 1/3 прахче в питиетата и след около 20 мин. останахме само ние и пичките :mhihi: ....доста е ефикасно това лекарство :mhihi:
Drugs... rock 'n' roll... bad-ass vegas whores... late-night booty calls... shiny disco balls...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 16.12.2007
Местоположение: Варна

Мнение от drmirchev » 07 Юни 2008, 21:19

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :roll: :fart:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 08 Юни 2008, 11:22

ти смятай човече ......... дали не са били партия с кафеджийката
Изображение
Последна промяна ///vlado на 10 Юни 2008, 16:12, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 08 Юни 2008, 12:12

я кажете именцето на прахообразното,че една пръдла ми се прай
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 08 Юни 2008, 17:28

:mhihi: :mhihi: :mhihi: Голям смях , така от форума не се бях смял скоро :mhihi:

Тия полисмени големи тарикати ще излязат :shock: И за кафеджийката има парченце :lol:


Георги Пенчев
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 535dA LCI

Мнение от simeon » 08 Юни 2008, 18:30

един педал сръбски митничар ме кара да му плащам тока на митницата унгария-сърбия, даде ми неква бележка и верно му платих тока - в пощенското гише :mhihi: - около 60 марки беше. преди искаха пари, после минаха на 2 стека давидоф, отиваш, взимаш стековете от "безмитния" и им ги даваш, оно си ги складира и накрая на смяната ги връща, но после им сложиха камери на гадовете и веднага ново двайсе - оди узми 10 фонокарти от по 200 динара...нема се минат братята сърби

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2570
Регистриран на: 17.09.2003
Местоположение: Димитровград / London
Кара: Х5

Мнение от stambo_81dg » 08 Юни 2008, 21:07

drmirchev написа:
titto написа:
hemicharger написа:Що бре....плащаш 30 лв. за кафетата ама им слагаш разхлабително....и гледаш саир после :mhihi:
Еб.хти колко рициново щях да им сложа в кафенцето.....! :twisted: :twisted: :twisted:


Има и едно прахообразно на сметанка мяза(адски мощно) но него май го дават само с бележка.Пробвал съм от него за майтапа преди години трябва да си призная че 10м до кенефа ми се сториха като варна - софия. Полицаите щяха да се поизпонасерат яката :mhihi: :mhihi: :mhihi:


вии па що си мислите че ги пият те кафета а :?: :?: :?:
за всеки спрян ако пият кафе :?: ще :weed: ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 09 Юни 2008, 0:03

stambo_81dg написа:
drmirchev написа:
titto написа:
hemicharger написа:Що бре....плащаш 30 лв. за кафетата ама им слагаш разхлабително....и гледаш саир после :mhihi:
Еб.хти колко рициново щях да им сложа в кафенцето.....! :twisted: :twisted: :twisted:


Има и едно прахообразно на сметанка мяза(адски мощно) но него май го дават само с бележка.Пробвал съм от него за майтапа преди години трябва да си призная че 10м до кенефа ми се сториха като варна - софия. Полицаите щяха да се поизпонасерат яката :mhihi: :mhihi: :mhihi:


вии па що си мислите че ги пият те кафета а :?: :?: :?:
за всеки спрян ако пият кафе :?: ще :weed: ;)


ами то сигурно 2 кафера значат 30лв, 2 вафли сигурно са 40лв зависи от нарушението :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 28.01.2008
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: е30 м10б18,е36 м52б20

Мнение от тъчи » 09 Юни 2008, 9:20

stambo_81dg написа:
drmirchev написа:
titto написа:
hemicharger написа:Що бре....плащаш 30 лв. за кафетата ама им слагаш разхлабително....и гледаш саир после :mhihi:
Еб.хти колко рициново щях да им сложа в кафенцето.....! :twisted: :twisted: :twisted:


Има и едно прахообразно на сметанка мяза(адски мощно) но него май го дават само с бележка.Пробвал съм от него за майтапа преди години трябва да си призная че 10м до кенефа ми се сториха като варна - софия. Полицаите щяха да се поизпонасерат яката :mhihi: :mhihi: :mhihi:


вии па що си мислите че ги пият те кафета а :?: :?: :?:
за всеки спрян ако пият кафе :?: ще :weed: ;)

И аз си мисля,че няма начин как да изпият 10-15 кафета на смяна примерно,а и нали знаете поговорката "като се обърне колата-пътища много" т.е.ако е знаел човек много неща е можело да направи преди това :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 5er-Reihe

Мнение от Ivo Georgiev » 10 Юни 2008, 10:57

От цялата работа кафеджията е най на далавера. Може да си товари кафетата колкото си иска и да им дава на куките по 20 лв :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Разград
Пол: Мъж
Кара: е60 525 x-drive
Мечтае да кара: M6

Мнение от Sesko » 10 Юни 2008, 13:46

От цялата работа кафеджията е най на далавера. Може да си товари кафетата колкото си иска и да им дава на куките по 20 лв
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 10 Юни 2008, 16:05

Sesko написа:От цялата работа кафеджията е най на далавера. Може да си товари кафетата колкото си иска и да им дава на куките по 20 лв
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
на далавера е шофюра, стига сте се оплаквали ако е като в Европа да хрьркат по 300евро и яко точки тогава кво ще правите , молете се че още минавате с по 20/30лв няма да е много още, като се затегне положението сьс сьлзи на очи ще си спомняте как преди за 20лв сте спасявали 12 точки и 300лв акт,и като за скорост над 80км от разрешена ви вкарат 6 месеца на топло, тогава от кого ще се жалвате


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 10 Юни 2008, 17:49

stoni написа:
Sesko написа:От цялата работа кафеджията е най на далавера. Може да си товари кафетата колкото си иска и да им дава на куките по 20 лв
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
на далавера е шофюра, стига сте се оплаквали ако е като в Европа да хрьркат по 300евро и яко точки тогава кво ще правите , молете се че още минавате с по 20/30лв няма да е много още, като се затегне положението сьс сьлзи на очи ще си спомняте как преди за 20лв сте спасявали 12 точки и 300лв акт,и като за скорост над 80км от разрешена ви вкарат 6 месеца на топло, тогава от кого ще се жалвате
споко,коляга,не се набирай,при вас и надницата е друга :winky:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 10 Юни 2008, 18:24

Bogat-Beden написа:
stoni написа:
Sesko написа:От цялата работа кафеджията е най на далавера. Може да си товари кафетата колкото си иска и да им дава на куките по 20 лв
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
на далавера е шофюра, стига сте се оплаквали ако е като в Европа да хрьркат по 300евро и яко точки тогава кво ще правите , молете се че още минавате с по 20/30лв няма да е много още, като се затегне положението сьс сьлзи на очи ще си спомняте как преди за 20лв сте спасявали 12 точки и 300лв акт,и като за скорост над 80км от разрешена ви вкарат 6 месеца на топло, тогава от кого ще се жалвате
споко,коляга,не се набирай,при вас и надницата е друга :winky:
коко е друга работиш 6 дена да си платиш глобата за колан или телефон,аз ще направя банкет ако мина с 20 евро рушвет,Шумен Варна магистралата с бимите от 180 нагоре хората с Сеатите като мене трябва да правят пьт да не ме отнесат ,или ще изпреварване супер рисковано че сме с 318ис от 96" и кво правим куките виновни защо е карал с превишена и после се оплаква за 30лв

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook